aGwerblog to blog kosmetyczny z elementami lifestylu, porad i makijażu.

Nowa odsłona Pachnącej szuflady!

          Właściwie dzisiaj taki post informacyjny, chciałam dać znać, że na bloga po długiej przerwie wraca seria Prosto z pachnącej szuflady, która jakiś czas temu zniknęła. Wynikało to z tego, że wśród blogów przejadł się temat Yankee, a na tym głównie opierały się moje posty z tej serii. Jednakże, z racji tego, że świece, zapachy i tego typu sprawy to coś co lubię, to taka część mnie musi się tutaj pojawiać! 

yankee-candle

          W związku z tym wracam ze zdwojoną siłą, zapasem materiału i pomysłów! O co chodzi? Pachnąca szuflada będzie serią postów o tematyce zapachowej, oczywiście chodzi mi tutaj głównie o woski zapachowe oraz świece, którymi się otaczam. Nie zamknę się jednak tylko na tematykę yankee, w serii pojawią się posty porównawcze różnych wosków i różnych świec oraz opisy zapachów tak jak do tej pory. Jednakże chciałabym to jakoś urozmaicić, więc o ile to będzie możliwe w jednym poście będę zamieszczać opis kilki zapachów, lub od razu robić porównania, lub listy top. Mam nadzieję, że taka wersja serii przypadnie Wam do gustu, bo mam naprawdę sporo pomysłów i materiałów, szczególnie że lubię otaczać się zapachami, więc i mogę podzielić się nim z Wami ;)

yankee-candle

          Generalnie tutaj jest prośba do Was, czy możecie mi napisać w komentarzach jakie zapachy lubicie, lub jakie chcecie poznać woski, jakie świece Was interesują, może dyfuzory zapachowe, akcesoria do świec czy wosków. Chętnie spełnię Wasze prośby i zaczerpnę inspiracji z Waszych propozycji. Także koniecznie dajcie mi znać :)

          Właściwie to by było na tyle, a jutro możecie spodziewać się recenzji paletki The Balm i makijażu nią wykonanego, mam nadzieję, że jesteście ciekawi!! :)

- aGwer

Zobacz też:

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Dziękuję za Twój komentarz. Twoje zdanie jest dla mnie naprawdę ważne :)
Jeżeli tekst Ci się spodobał, udostępnij go!

PS. To nie jest miejsce na reklamę.

Makijaże krok po kroku