aGwerblog to blog kosmetyczny z elementami lifestylu, porad i makijażu.

Świąteczne życzenia

          Nie wiem jak dla Was, ale dla mnie święta były zawsze wyjątkowym okresem. Chociaż moja rodzina nie jest idealna, nie ma filmowej sielanki czy idealnej zgody, ale to jednak rodzina i właśnie w takim gronie co roku spędzamy święta. Jest to wyjątkowo klimatyczny czas, który chcemy spędzić z najbliższymi, w cudownym miejscu, z pięknie zastawionym stole i przystrojonym mieszkaniu. Właśnie w tym wyjątkowym dniu, chciałabym złożyć Wam z okazji Świąt Bożego Narodzenia, najserdeczniejsze życzenia!


          Moi kochani, chciałabym Wam życzyć aby tegoroczne święta były wyjątkowe. Abyście byli uśmiechnięci, szczęśliwi, spokojni i radośni. Niezależnie od tego czy spędzacie święta w wielkim gronie rodzinnym, skromnie tylko z partnerem lub z najbliższą rodziną. Życzę Wam aby te święta były spokojne, pozbawione negatywnych emocji, abyście mogli zregenerować siły na nadchodzący rok. Dużo uśmiechu podczas tych kilku wyjątkowych dni, radości, która pozostanie z Wami na następne święta, cudownych prezentów, które dadzą Wam na pewno pozytywną energię.
          Życzę Wam, aby te święta były wyjątkowe. Inne niż wszystkie. Abyście spędzili je tak, jak chcecie z tymi ludźmi, który kochacie i w spokojnej, radosnej rodzinnej atmosferze. Pełnych brzuszków, pięknych potraw i wypoczynku!

          Wesołych Świąt kochani! :*
- aGwer

Zobacz też:

9 komentarzy :

 1. Dziękuje, i Tobie też - WESOŁYCH ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. i Tobie również zdrowych, radosnych i wesołych świąt! :*

  OdpowiedzUsuń
 3. Również życzę radosnych, wesołych świąt!

  OdpowiedzUsuń
 4. Radosnych, pełnych ciepła i miłości Świąt! :o)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za Twój komentarz. Twoje zdanie jest dla mnie naprawdę ważne :)
Jeżeli tekst Ci się spodobał, udostępnij go!

PS. To nie jest miejsce na reklamę.

Makijaże krok po kroku