aGwerblog to blog kosmetyczny z elementami lifestylu, porad i makijażu.

Brwi metodą microblading | poprawki i drugi gabinet


metoda-microblading

Parę miesięcy temu mogłyście poczytać na blogu o metodzie makijażu permanentnego brwi zwaną microblading.Takiemu zabiegowi poddała się moja mama w gabinecie Pani Moniki Karbowniczek. Nadszedł moment, żeby uzupełnić brwi, ponieważ z zewnętrznej części mama zauważyła małe ubytki. Na swoje urodziny, święta i sylwestra chciała wyglądać jak gwiazda! Niestety, nie każda skóra idealnie trzyma pigment, więc brwi wymagały niewielkiej poprawki. W związku z czym wybrałyśmy się do drugiego gabinetu Pani Moniki, który znajduje się na ul. Wyzwolenia 119 w Szczecinie. Tym razem brwiami mojej mamy zajęła się Pani Daria Anweiler współpracowniczka właścicielki gabinetu. 

metoda-microblading

metoda-microblading

Makijaż permanentny brwi metodą microblading

Pani Daria Anweiler jest absolwentką Pomorskiego Uniwersytetu medycznego w Szczecinie, studiowała również technologię chemiczną kosmetyków na Zachodniopomorskim Uniwersytecie Technologicznym. Jednakże na tym nie poprzestała, ponieważ aktualnie jest doktorantką Katedry i Zakładu Chemii Kosmetycznej i Farmaceutycznej na PUMie. Z tego co dowiedziałam się o Pani Darii, to zajmowanie się kosmetologią estetyczną jest jej największą pasją. Każdy zabieg wykonuje z pełnym zaangażowaniem, uśmiechem na twarzy, w przyjemnej atmosferze. Z tego co wiem, Pani Daria w gabinecie na Wyzwolenia zajmuje się wszelkimi zabiegami kosmetycznymi, pielęgacyjnymi i upiększającymi. Wyższe wykształcenie, praktyka i zdobyta wiedza, pozwalają jej wykonywać pracę na najwyższym poziomie. Muszę powiedzieć, że podczas zabiegu microblading czułyśmy się z mamą jak na spotkaniu przy kawie, bo choć Pani Daria przyjęła nas bardzo profesjonalnie, to klimat w gabinecie panował bardzo pozytywny. 

Nie będę przybliżać Wam całego zabiegu, ponieważ wyglądał on dokładnie tak samo jak ten opisany w ➥ poprzednim wpisie. Wszystko przebiegało w idealnym porządku, sterylnie i czysto. Pani Daria wszystko robiła bardzo starannie. Podobnie jak poprzednio, brwi mojej mamy zostały odpowiednio przygotowane. Ponieważ najpierw wymagały depilacji, pani Daria zrobiła to sprawnie, szybko i bezboleśnie za pomocą wosku. Niestety, w tej kwestii moja mama nie jest zbyt regularna. Oczyściła je i znieczuliła za pomocą specjalnej pasty. Sam makijaż permanentny trwał stosunkowo długo, bo w trakcie wykonywania zabiegu microblading Pani Daria dokładnie sprawdzała wypełnienie brwi. 

metoda-microblading

metoda-microblading

metoda-microblading

metoda-microblading

Czy ta metoda się sprawdza?

Przyznam się Wam, że moja mama jest bardzo zadowolona z makijażu metodą microblading. Po każdym zabiegu wchodzi zadowolona i uśmiechnięta. Brwi wyglądają bardzo ładnie, w końcu są widoczne i wyraźne. Cały proces przebiega płynnie, a dzięki znieczuleniu - prawie bezboleśnie. Wykonany w higienicznych warunkach, miłej atmosferze, w przepięknym gabinecie, to nie lada przyjemność dla każdej kobiety. Która z nas nie lubi być rozpieszczona? Chyba wszystkie to lubimy!

Wy też możecie sprawić sobie taki miły prezent. Sobie, mamie, przyjaciółce albo koleżance. W gabinecie Pani Moniki do kupienia są bony prezentowe na konkretne zabiegi lub kwotę do wydania w gabinecie. Jest czas przed Świętami, więc jeżeli jesteście ze Szczecina, koniecznie zajrzyjcie na Wyzwolenia 119! A jeżeli powiecie w gabinecie, że jesteście ode mnie, to za makijaż brwi metodą microblading zapłacicie 499zł zamiast 699zł!

metoda-microblading

metoda-microblading

Minęło trochę czasu, a ja chciałam pokazać Wam update tego, co się dzieje z brwiami po zabiegu microblading. Oczywiście nie sugerujcie się tym, że są ciemne. Początkowo zawsze są delikatnie ciemniejsze, ale kolor po kilku dniach dochodzi do siebie, skóra nie jest już zaczerwieniona i całość wygląda bardzo ładnie. Po raz kolejny wyszłyśmy z gabinetu Pani Moniki bardzo zadowolone, a Pani Daria zrobiła na nas niesamowicie pozytywne wrażenie!

Teraz szykuję się na mezoterapię skóry głowy i może laserowe zamykanie naczynek? Którego zabiegu jesteście bardziej ciekawe?

- aGwer

Zobacz też:

7 komentarzy :

 1. Nie przepadam za takimi ostrymi i cienkimi brwiami, wolę bardziej naturalne.

  OdpowiedzUsuń
 2. Fajna fotorelacja, szkoda tylko, że widać tylko 1 fotkę "po", ale efekt wydaje się dobry :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Oj zdecydowanie przydałoby mi się coś takiego, bo naturalnie brwi praktycznie nie mam - takie są jasne ;D

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja chętnie poczytam o zamykaniu naczynek :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Super zniżkę masz dla Czytelników:D

  OdpowiedzUsuń

Twoje zdanie też się liczy! A jeżeli Ci się podoba, udostępnij dalej! :)

To nie jest miejsce na Twoją reklamę.

Makijaże krok po kroku